Garderoby na wymiar

Wasz pomysł, nasze wykonanie

Chcielibyście mieć nową garderobę na wymiar, ale nie możecie znaleźć nic spełniającego wasze wymagania? U nas możecie obserwować, jak wasze pomysły nabierają kształtów i stają się rzeczywistością. Przyjdź do nas, nawet jeśli nie do końca wiesz, czego dokładnie potrzebujesz. Nasi eksperci doradzą i pomogą znaleźć idealne rozwiązanie. Porozmawiamy, ustalimy szczegóły (takie jak rozmieszczenie wewnętrzne elementów, oświetlenie garderoby i inne), a następnie przedstawimy Ci wstępny projekt garderoby do akceptacji. Nasze garderoby na wymiar sprawią, iż  Twój dom stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny i estetyczny. Operujemy w mieście Szczecin i okolicach.

biała garderoba na wymiar w z podświetleniem LED i wnękami
otwarta drewnopodobna szafa z szufladami i drzwiami przesuwnymi

Najwyższa jakość materiałów

Gdy tworzymy nasze garderoby na wymiar, używamy tylko i wyłącznie ręcznie dobranych materiałów najwyższej jakości. Dbamy o to, aby wnętrze Twojego domu prezentowało się jak najlepiej, a także stwarzało wrażenie spójnej całości. Oferujemy najróżniejsze możliwości wyboru drewna, wykończeń oraz koloru. Posiadamy profesjonalny show room wraz z przykładowymi meblami oraz testerami wiodących firm w branży. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w celu uzyskania dalszych informacji odnośnie garderoby na wymiar oraz atrakcyjnych Rat 0%. Expert Meble Szczecin.

Garderoby na wymiar - Komfort użytkowania

Nasze garderoby na wymiar są projektowane przede wszystkim z myślą o komforcie ich użytkowania i estetyce. Musi ona spełniać swoją określoną funkcję w waszym domu i dokładamy starań, aby tak właśnie było. Wpływają na to wieloletnie doświadczenie naszych projektantów, nasze oko do detali oraz skrupulatność w działaniu.
Wykonujemy projekt garderoby, na którym nanosimy wszelkie niezbędne elementy, takie jak: oświetlenie garderoby, rozmieszczenie półek czy rodzaj frontów. Wszystko po to, aby każda zbudowana przez nas garderoba była na stałym, wysokim poziomie wykonania.

szafa z lustrem i drzwiami do garderoby w sypialni

Design 3D

Oferujemy naszym klientom usługę wykonania nowoczesnej wizualizacji 3D waszej nowej garderoby na wymiar. Pomoże wam ona w odpowiednim doborze kolorów i rozmieszczeniu elementów. Zlećcie nam projekt garderoby i obserwujcie, jak wasza wizja nabiera kształtów.

Oferta

Przyjdź do nas i zobacz na własne oczy setki różnych materiałów, dodatków i wykończeń które oferujemy. Dzięki tak szerokiej ofercie będziecie mogli dopasować projekt do waszego budżetu i potrzeb, nie tracąc przy tym na estetyce. Zapraszamy do naszego biura.

 

Pomiar

Nie musicie się martwić o podanie nam dokładnych wymiarów pomieszczenia pod wasze nowe garderoby na wymiar, gdyż po podpisaniu z nami umowy przyjedzie do was jeden z naszych ekspertów i zrobi to za was. Ustalicie z nim wszystkie szczegóły techniczne waszego projektu.

Doradzamy, pomagamy, projektujemy. Odezwij się do nas 🙂