Garderoby na wymiar Szczecin

biała garderoba na wymiar w z podświetleniem LED i wnękami

Wasz pomysł, nasze wykonanie

Chcielibyście mieć nową garderobę na wymiar, ale nie możecie znaleźć nic spełniającego wasze wymagania? U nas możecie obserwować, jak wasze pomysły nabierają kształtów i stają się rzeczywistością. Przyjdź do nas, nawet jeśli nie do końca wiesz, czego dokładnie potrzebujesz. Nasi eksperci doradzą i pomogą znaleźć idealne rozwiązanie. Porozmawiamy, ustalimy szczegóły (takie jak rozmieszczenie wewnętrzne elementów, oświetlenie garderoby i inne), a następnie przedstawimy Ci wstępny projekt garderoby do akceptacji. Nasze garderoby na wymiar sprawią, iż  Twój dom stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny i estetyczny. Operujemy w mieście Szczecin i okolicach.

biała garderoba na wymiar w z podświetleniem LED i wnękami
otwarta drewnopodobna szafa z szufladami i drzwiami przesuwnymi
otwarta drewnopodobna szafa z szufladami i drzwiami przesuwnymi

Najwyższa jakość materiałów

Gdy tworzymy nasze garderoby na wymiar, używamy tylko i wyłącznie ręcznie dobranych materiałów najwyższej jakości. Dbamy o to, aby wnętrze Twojego domu prezentowało się jak najlepiej, a także stwarzało wrażenie spójnej całości. Oferujemy najróżniejsze możliwości wyboru drewna, wykończeń oraz koloru. Posiadamy profesjonalny show room wraz z przykładowymi meblami oraz testerami wiodących firm w branży. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w celu uzyskania dalszych informacji odnośnie garderoby na wymiar oraz atrakcyjnych Rat 0%. Expert Meble Szczecin.

szafa z lustrem i drzwiami do garderoby w sypialni

Garderoby na wymiar - Komfort użytkowania

Nasze garderoby na wymiar są projektowane przede wszystkim z myślą o komforcie ich użytkowania i estetyce. Musi ona spełniać swoją określoną funkcję w waszym domu i dokładamy starań, aby tak właśnie było. Wpływają na to wieloletnie doświadczenie naszych projektantów, nasze oko do detali oraz skrupulatność w działaniu.
Wykonujemy projekt garderoby, na którym nanosimy wszelkie niezbędne elementy, takie jak: oświetlenie garderoby, rozmieszczenie półek czy rodzaj frontów. Wszystko po to, aby każda zbudowana przez nas garderoba była na stałym, wysokim poziomie wykonania.

szafa z lustrem i drzwiami do garderoby w sypialni
meble na wymiar (garderoby) - mobile
meble na wymiar (garderoby) - mobile

Nowoczesne garderoby – Szczecin

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jak również podążaniu za trendami w branży meblarskiej, klientom oferuje nowoczesne, wysokiej jakości meble. Wszystkie wykonujemy ze starannie dobranych materiałów. Ich zaletą jest możliwość wszechstronnego wyboru kolorystyki, jak też faktury samego mebla. Dzięki temu, obok klasycznych realizacji można spotkać rozwiązania, które imitują naturalne materiały, takie jak drewno. Rozwiązanie to wpisuje się w obecne trendy dekoratorskie, a jednocześnie przekłada na wspaniały efekt estetyczny. Chociaż w sypialni spędza się najwięcej czasu wieczorem, jej wygląd w dużej mierze determinuje nastrój po przebudzeniu. Dlatego, podczas produkcji mebli dokładamy wszelkich starań, by ich design był jednocześnie elegancki i ale i sprawdzał się w swojej praktycznej funkcji.

Regał z półkami i szufladami w garderobie na poddaszu

Garderoby na zamówienie – Szczecin

Projekty, które realizuje dla klientów są bardzo szczegółowe i dopracowane. Obok samej formy garderoby, na projekcie uwzględniamy rozmieszczenie półek, przestrzeń pomiędzy nimi, jak też drążki na ubrania, czy szuflady. Dodatkowo prezentujemy takie elementy, jak oświetlenie wewnątrz garderoby, które może być wmontowane w mebel. Dotyczy to różnego typu oświetlenia LED. Wiemy jak ważne są drzwi przesuwne do garderoby na wymiar. Nie chodzi tylko o ich wytrzymałość, ale również możliwość montażu na ich skrzydle lustra. Dzięki temu o wiele bardziej staje się funkcjonalna garderoba. Zabudowa oraz lustro ma drzwiach, w połączeniu ze światłem punktowym, ułatwia codzienne komponowanie kreacji. Garderoby w pełnej zabudowie, to obecnie doskonały sposób na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni bez obaw, iż mebel utrudni swobodne poruszanie po wnętrzu sypialni. Dodatkowo, można ten sposób zwiększyć pojemność garderoby.

Regał z półkami i szufladami w garderobie na poddaszu

Garderoby na Wymiar: Funkcjonalność i Elegancja w Twojej Sypialni

Garderoby to doskonałe miejsce w domowej sypialni. Pojemne, funkcjonalne, a przy tym bardzo eleganckie, pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.

Jeden z najważniejszych mebli w mieszkaniu to garderoba. Zabudowa takiej z powodzeniem umożliwia zamontowanie jej w sypialni. Rozwiązanie to obecnie jest bardzo popularne. Przede wszystkim mieszkania mają ograniczoną ilość miejsca i pomieszczeń i rzadko występuje w nich garderoba jako dodatkowa przestrzeń na szafę i ubrania. Dlatego funkcję tą przejęła sypialnia. Garderoby na wymiar pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca, z zachowaniem jego estetyki, jak również przekładają się na funkcjonalność przestrzeni.

Design 3D

Oferujemy naszym klientom usługę wykonania nowoczesnej wizualizacji 3D waszej nowej garderoby na wymiar. Pomoże wam ona w odpowiednim doborze kolorów i rozmieszczeniu elementów. Zlećcie nam projekt garderoby i obserwujcie, jak wasza wizja nabiera kształtów.

Oferta

Przyjdź do nas i zobacz na własne oczy setki różnych materiałów, dodatków i wykończeń które oferujemy. Dzięki tak szerokiej ofercie będziecie mogli dopasować projekt do waszego budżetu i potrzeb, nie tracąc przy tym na estetyce. Zapraszamy do naszego biura.

 

Pomiar

Nie musicie się martwić o podanie nam dokładnych wymiarów pomieszczenia pod wasze nowe garderoby na wymiar, gdyż po podpisaniu z nami umowy przyjedzie do was jeden z naszych ekspertów i zrobi to za was. Ustalicie z nim wszystkie szczegóły techniczne waszego projektu.

Doradzamy, pomagamy, projektujemy. Odezwij się do nas 🙂