Garderoby na wymiar

Wasz pomysł, nasze wykonanie

Chcielibyście mieć nową garderobę na wymiar, ale nie możecie znaleźć nic spełniającego wasze wymagania? U nas możecie obserwować, jak wasze pomysły nabierają kształtów i stają się rzeczywistością. Przyjdź do nas, nawet jeśli nie do końca wiesz, czego dokładnie potrzebujesz. Nasi eksperci doradzą i pomogą znaleźć idealne rozwiązanie. Porozmawiamy, ustalimy szczegóły (takie jak rozmieszczenie wewnętrzne elementów, oświetlenie garderoby i inne), a następnie przedstawimy Ci wstępny projekt garderoby do akceptacji. Nasze garderoby na wymiar sprawią, iż  Twój dom stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny i estetyczny. Operujemy w mieście Szczecin i okolicach.

Zabudowa na ubrania
Inne meble na wymiar heading

Najwyższa jakość materiałów

Gdy tworzymy nasze garderoby na wymiar, używamy tylko i wyłącznie ręcznie dobranych materiałów najwyższej jakości. Dbamy o to, aby wnętrze Twojego domu prezentowało się jak najlepiej, a także stwarzało wrażenie spójnej całości. Oferujemy najróżniejsze możliwości wyboru drewna, wykończeń oraz koloru. Posiadamy profesjonalny show room wraz z przykładowymi meblami oraz testerami wiodących firm w branży. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w celu uzyskania dalszych informacji odnośnie garderoby na wymiar oraz atrakcyjnych Rat 0%. Expert Meble Szczecin.

Garderoby na wymiar - Komfort użytkowania

Nasze garderoby na wymiar są projektowane przede wszystkim z myślą o komforcie ich użytkowania i estetyce. Musi ona spełniać swoją określoną funkcję w waszym domu i dokładamy starań, aby tak właśnie było. Wpływają na to wieloletnie doświadczenie naszych projektantów, nasze oko do detali oraz skrupulatność w działaniu.
Wykonujemy projekt garderoby, na którym nanosimy wszelkie niezbędne elementy, takie jak: oświetlenie garderoby, rozmieszczenie półek czy rodzaj frontów. Wszystko po to, aby każda zbudowana przez nas garderoba była na stałym, wysokim poziomie wykonania.

garderoby na wymiar

Design 3D

Oferujemy naszym klientom usługę wykonania nowoczesnej wizualizacji 3D waszej nowej garderoby na wymiar. Pomoże wam ona w odpowiednim doborze kolorów i rozmieszczeniu elementów. Zlećcie nam projekt garderoby i obserwujcie, jak wasza wizja nabiera kształtów.

Oferta

Przyjdź do nas i zobacz na własne oczy setki różnych materiałów, dodatków i wykończeń które oferujemy. Dzięki tak szerokiej ofercie będziecie mogli dopasować projekt do waszego budżetu i potrzeb, nie tracąc przy tym na estetyce. Zapraszamy do naszego biura.

 

Pomiar

Nie musicie się martwić o podanie nam dokładnych wymiarów pomieszczenia pod wasze nowe garderoby na wymiar, gdyż po podpisaniu z nami umowy przyjedzie do was jeden z naszych ekspertów i zrobi to za was. Ustalicie z nim wszystkie szczegóły techniczne waszego projektu.

Doradzamy, pomagamy, projektujemy. Odezwij się do nas 🙂