Szafy na wymiar Szczecin

Otwarta biała pusta szafa w zabudowie z wysuniętymi szufladami

Szafy na wymiar: nowoczesny finisz czy klasyczny wdzięk?

Szafy na wymiar mogą przybrać wiele różnych postaci - wcale nie musi to być zwykły i nudny mebel. W Expert Meble Szczecin zaprojektujemy wam  szafę na wymiar w nowoczesnym, eleganckim wydaniu, lub bardziej klasycznie, jeśli tak wolicie. Wszystko będzie zależeć od waszych preferencji oraz wystroju wnętrza. Zawsze dokładamy starań, aby efekt końcowy był jak najlepiej wkomponowany w otoczenie, oraz spełniał swoje zamierzone zadanie. Wspólnie z naszymi projektantami dobierzecie również odpowiedni dla was typ: szafy przesuwne, szafy pod zabudowę, szafy otwierane na docisk lub szafy otwierane klasycznie.

Otwarta biała pusta szafa w zabudowie z wysuniętymi szufladami
Zamknięta drewniana szafa z wnęką oraz wbudowanymi drzwiami
Zamknięta drewniana szafa z wnęką oraz wbudowanymi drzwiami

Pojemność i funkcjonalność

Nasze szafy na wymiar w pełni wykorzystują swoje gabaryty oraz miejsce, w którym się znajdują. Poprzez odpowiedni system półek i komór różnych wielkości będziecie mogli zmieścić w nich wszystko, co chcecie, a nawet i jeszcze więcej. Jeśli wasza nowa szafa ma być usytuowana w małym pomieszczeniu, weźmiemy pod uwagę sposób jej otwierania, aby nie utrudniać dostępu do wnętrza.
Dodatkowo, wszystkie nasze szafy wyposażamy w sprzęt, który jeszcze bardziej ułatwi wam jej użytkowanie. Możemy uwzględnić takie przydatne udogodnienia jak: wysuwany wieszak na ubrania, organizer na biżuterię, wieszak na krawaty, uchwyt na rurę od odkurzacza, kosz na ubrania, szufladę na buty oraz wiele więcej...

Otwarta szafa na wymiar ze szklanymi szufladami oraz podświetleniem LED

Nie tylko szafy, ale również...

Czy szafy na wymiar mogą być czymś więcej? Oczywiście. Projektujemy nie tylko z myślą o funkcjonalności, ale także o wyglądzie. Zobacz, jak Twój dom nabiera połysku i elegancji dzięki idealnie wkomponowanej w wystrój wnętrza szafie na wymiar, idealnie współgrającej z innymi waszymi meblami. Od teraz twoja sypialnia, przedpokój czy salon będą wyglądać jak z okładki magazynu sklepów meblowych. Projektujemy szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz szafy pod zabudowę w Szczecinie i okolicach.
Wszystkie nasze szafy na wymiar mogą być wykonane z dowolnego materiału, w dowolnym finiszu i stylu. Dzięki nam w końcu zrealizujecie swoje wymarzone wnętrze domu czy mieszkania.
Po prezentację czy szczegóły zapraszamy do kontaktu, oraz do odwiedzenia nas w naszym biurze w Szczecinie. Istnieje również możliwość zakupu u nas szaf na Raty 0%.

Otwarta szafa na wymiar ze szklanymi szufladami oraz podświetleniem LED
Biała szafa z miejscem na TV i wstawkami drewnianymi na szerokość pokoju
Biała szafa z miejscem na TV i wstawkami drewnianymi na szerokość pokoju

Eleganckie meble do przedpokoju i sypialni

Meble takie, jak szafy na wymiar najczęściej sprawdzają się w pomieszczeniach takich, jak sypialnie, czy przedpokoje, również garderoby. Wszystko z uwagi na ich specyfikę. To właśnie tam przechowuje się dużą ilość rzeczy. Od garderoby wierzchniej, przez koszule, czy sukienki, po bieliznę. Dlatego tak ważny jest odpowiedni podział szafy. Musi zawierać zarówno szuflady, półki, jak również drążek, na którym można przechowywać ubrania na wieszakach. Samo zastosowanie drzwi przesuwnych pozwala na ograniczenie przestrzeni, którą mebel zajmuje w trakcie użytkowania. Świetnym rozwiązaniem jest także pełna zabudowa. Oznacza to, iż ściana znajduje zajmuje przestrzeń od podłogi po sufit, a jednocześnie nie musi posiadać dużej głębokości, by być pojemną. Zdajemy sobie sprawę, jak we współczesnym mieszkaniach ważne są szafy przesuwne na wymiar. Szczecin jest głównym obszarem, w którym nasza firma realizuje zlecenia, jednak chętnie podejmie się także realizacji z innych miast. Oferujemy kompleksową obsługę. Od wykonania projektu, który dedykowany jest konkretnemu pomieszczeniu, przez profesjonalne wykonanie mebla, aż po jego montaż.

Biała szafa wnękowa pod schodami ze skosem

Szafy na wymiar – Szczecin

Nasza firma działa w branży meblarskiej od wielu lat. Przez ten czas na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, które dotyczą tak samo nowinek technologicznych, czyli nie tylko samego materiału, ale również poszczególnych elementów, jak szyny do szafy. Szczecin jest doskonałym miejscem na realizację nowoczesnych mebli. Łatwy dostęp do najwyższej jakości materiałów, pozwala na nam na oferowanie klientom rozwiązań na najwyższym poziomie. Oferujemy możliwość wykonania różnego typu szaf, nie tylko przesuwnych, ale również otwartych, szaf na docisk, czy posiadających standardowe fronty otwierane. Wybór konkretnego rozwiązania może być skonsultowany z projektantem, który bierze pod uwagę zarówno ogólną stylistykę danego mieszkania, jak również preferencje klientów. Efektem tego są tak samo eleganckie i wytrzymałe, jak również funkcjonalne szafy, ale również inne meble przeznaczone do mieszkań i biur.

Biała szafa wnękowa pod schodami ze skosem

Kompleksowe podejście do aranżacji wnętrz

Współczesna aranżacja wnętrz stawia przede wszystkim na rozwiązania kompleksowe. Bardzo ważne jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, z jednoczesnym zachowaniem jej lekkości. Dlatego istotne jest, aby poszczególne miejsca wykorzystać tak, by meble były funkcjonalne, ale jednocześnie nie kradły całej przestrzeni. To mogłoby sprawić, że pokój wyda się ciasny.

Projektowanie

Zadzwoń do Expert Meble już dziś i zapytaj o projekt 3D swojej nowej szafy na wymiar. Dzięki niemu zobaczycie całą aranżację wewnętrzną szafy (półki, szuflady, wieszaki i inne), a następnie będziecie mogli wszystko pozmieniać wedle waszych życzeń.

Kalkulacja

Oferujemy wszystkim szeroki zakres możliwości wyboru materiałów i wykończeń pod wasze nowe meble. Bierzemy pod uwagę wasz budżet oraz stopień skomplikowania całego projektu, aby wszystko było idealnie dopasowane do waszych indywidualnych potrzeb.

Wymiarowanie

Nasi specjaliści dokonają dokładnych pomiarów pod wasze nowe meble, jednocześnie omawiając wszystkie szczegóły techniczne, takie jak np: umiejscowienie półek, umiejscowienie kontaktów, wysokość i szerokość szuflad czy umiejscowienie złączy.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie pomożemy!