Szafy na wymiar: nowoczesny finisz czy klasyczny wdzięk?

Szafy na wymiar mogą przybrać wiele różnych postaci - wcale nie musi to być zwykły i nudny mebel. W Expert Meble Szczecin zaprojektujemy wam  szafę na wymiar w nowoczesnym, eleganckim wydaniu, lub bardziej klasycznie, jeśli tak wolicie. Wszystko będzie zależeć od waszych preferencji oraz wystroju wnętrza. Zawsze dokładamy starań, aby efekt końcowy był jak najlepiej wkomponowany w otoczenie, oraz spełniał swoje zamierzone zadanie. Wspólnie z naszymi projektantami dobierzecie również odpowiedni dla was typ: szafy przesuwne, szafy pod zabudowę, szafy otwierane na docisk lub szafy otwierane klasycznie.

Otwarta biała pusta szafa w zabudowie z wysuniętymi szufladami
Zamknięta drewniana szafa z wnęką oraz wbudowanymi drzwiami

Pojemność i funkcjonalność

Nasze szafy na wymiar w pełni wykorzystują swoje gabaryty oraz miejsce, w którym się znajdują. Poprzez odpowiedni system półek i komór różnych wielkości będziecie mogli zmieścić w nich wszystko, co chcecie, a nawet i jeszcze więcej. Jeśli wasza nowa szafa ma być usytuowana w małym pomieszczeniu, weźmiemy pod uwagę sposób jej otwierania, aby nie utrudniać dostępu do wnętrza.
Dodatkowo, wszystkie nasze szafy wyposażamy w sprzęt, który jeszcze bardziej ułatwi wam jej użytkowanie. Możemy uwzględnić takie przydatne udogodnienia jak: wysuwany wieszak na ubrania, organizer na biżuterię, wieszak na krawaty, uchwyt na rurę od odkurzacza, kosz na ubrania, szufladę na buty oraz wiele więcej...

Nie tylko szafy, ale również...

Czy szafy na wymiar mogą być czymś więcej? Oczywiście. Projektujemy nie tylko z myślą o funkcjonalności, ale także o wyglądzie. Zobacz, jak Twój dom nabiera połysku i elegancji dzięki idealnie wkomponowanej w wystrój wnętrza szafie na wymiar, idealnie współgrającej z innymi waszymi meblami. Od teraz twoja sypialnia, przedpokój czy salon będą wyglądać jak z okładki magazynu sklepów meblowych. Projektujemy szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz szafy pod zabudowę w Szczecinie i okolicach.
Wszystkie nasze szafy na wymiar mogą być wykonane z dowolnego materiału, w dowolnym finiszu i stylu. Dzięki nam w końcu zrealizujecie swoje wymarzone wnętrze domu czy mieszkania.
Po prezentację czy szczegóły zapraszamy do kontaktu, oraz do odwiedzenia nas w naszym biurze w Szczecinie. Istnieje również możliwość zakupu u nas szaf na Raty 0%.

Otwarta szafa na wymiar ze szklanymi szufladami oraz podświetleniem LED

Projektowanie

Zadzwoń do Expert Meble już dziś i zapytaj o projekt 3D swojej nowej szafy na wymiar. Dzięki niemu zobaczycie całą aranżację wewnętrzną szafy (półki, szuflady, wieszaki i inne), a następnie będziecie mogli wszystko pozmieniać wedle waszych życzeń.

Kalkulacja

Oferujemy wszystkim szeroki zakres możliwości wyboru materiałów i wykończeń pod wasze nowe meble. Bierzemy pod uwagę wasz budżet oraz stopień skomplikowania całego projektu, aby wszystko było idealnie dopasowane do waszych indywidualnych potrzeb.

Wymiarowanie

Nasi specjaliści dokonają dokładnych pomiarów pod wasze nowe meble, jednocześnie omawiając wszystkie szczegóły techniczne, takie jak np: umiejscowienie półek, umiejscowienie kontaktów, wysokość i szerokość szuflad czy umiejscowienie złączy.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie pomożemy!