Meble Łazienkowe

Szafka na umywalkę z szufladami oraz zabudowa wnęki w łazience

Meble łazienkowe szyte na miarę

Marzyliście kiedykolwiek o SPA bez konieczności wychodzenia z domu? Chcielibyście zaznać chwili relaksu jak w ekskluzywnym kurorcie? Teraz to możliwe dzięki naszym meblom łazienkowym. A gdzież możemy czuć się lepiej, niż w miejscu, które stworzyliśmy sami według naszych marzeń. Zaplanuj swoje nowe meble łazienkowe wraz z nami lub pozwól naszym projektantom wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. W Expert Meble Szczecin wierzymy, iż pełnej regeneracji doświadczycie dopiero tam, gdzie poczujecie się w pełni komfortowo, a także zapomnicie o wszystkim innym.

Tam gdzie zaczynasz swój dzień

Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w naszym domu, gdyż to dokładnie tutaj rozpoczynamy i kończymy nasz dzień. Aby sprostać wszystkiemu, co nadejdzie ze spokojnym umysłem, musimy zapewnić sobie odpowiednią dawkę komfortu. Dlatego też nasze meble łazienkowe  to nie tylko meble, ale również wnętrza, które inspirują i zachwycają. Przy projektowaniu naszych mebli łazienkowych na wymiar stawiamy na pełną funkcjonalność, abyście mogli bezproblemowo odnaleźć każdą rzecz, nawet będąc zaspanym z rana.

Drewniana szafka na umywalkę na wymiar w stylu retro w łazience
Nowoczesne białe meble na wymiar w łazience

Meble łazienkowe na wymiar, co do centymetra

Nie ważne czy Twoja łazienka jest mała, czy duża, nasi eksperci zaprojektują Twoje nowe meble tak, aby idealnie pasowały do danego miejsca. Wiemy również, iż kluczem do funkcjonalności jest optymalne wykorzystanie każdego centymetra dostępnej przestrzeni. Z tego powodu  mierzymy w to, aby każda szafka, szafa czy półka miały swoją określoną funkcję i zadanie. Nasze meble łazienkowe sprawią, iż wszystko zawsze będzie pod ręką.
Pozdrawiamy, zespół Expert Meble Szczecin

Wizualizacja

Jeśli chcecie mieć profesjonalną wizualizację 3D waszych nowych mebli łazienkowych na wymiar, to nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś. Dzięki niej będziecie mogli zobaczycie meble łazienkowe i całą aranżację zanim jeszcze powstanie.

Cena

Tylko u nas będziesz miał możliwość dopasowania ceny do budżetu na Twoje nowe meble łazienkowe (jest również możliwość kupna na raty 0%). Oferujemy wiele różnych opcji jeśli chodzi o: materiały, wykończenia, dodatki oraz wiele innych. Przyjdź do nas i zapoznaj się z naszą ofertą.

Mierzenie

Po złożeniu u nas zamówienia na Twoje nowe meble łazienkowe przyjedzie do ciebie jeden z naszych ekspertów, a następnie wykona szczegółowe pomiary w dogodnym dla ciebie terminie, z którym to będziecie mogli ustalić wszystkie szczegóły techniczne.

Nie wiesz jeszcze czego chcesz? Pomożemy i doradzimy!