Meble do pokoju dziecięcego na wymiar Szczecin

Jak wybrać odpowiednie meble do pokoju dziecięcego na wymiar?

Chcemy swoim pociechom zapewnić jak najlepszy start w dorosłość, dlatego staramy się, by ich otoczenie było dla nich bezpieczne i pomagało się rozwijać. Wiedzą o tym doskonale nasi eksperci z firmy EXPERT MEBLE. Dlatego właśnie wszystko, co wychodzi spod naszych rąk, jest dostosowane do potrzeb klientów. O jakie potrzeby może chodzić w przypadku urządzania pokoju dziecięcego?

Przejdźmy do analizy kluczowych cech, dzięki którym możemy uznać, że zabudowa pokoju dziecięcego będzie spełniać nasze oczekiwania. Oto one:

  • Bezpieczeństwo. Nasze pociechy potrzebują środowiska, w którym nie wyrządzą sobie krzywdy, nawet przypadkiem. Projektowane na wymiar meble powinny więc być wykonane z takich materiałów, które nie wywołują reakcji alergicznych. Przeciwdziałamy temu poprzez zastosowanie np. ekologicznych farb. Istotne jest również solidne zamocowanie półek do ścian, a szafki możemy wyposażyć w system bezpiecznego otwierania i zamykania. Jeśli chcemy uniknąć przypadkowych otarć czy stłuczeń, warto także pomyśleć o zaokrągleniu wszelkich krawędzi. W tym wypadku nie można oszczędzać na materiałach – wszystkie elementy powinny być wyprodukowane z wysokogatunkowych rodzajów drewna czy metalu;
  • Funkcjonalność. Żeby meble dobrze spełniały swoje zadanie, muszą być dostosowane do specyfiki naszego mieszkania i etapu rozwoju dziecka. Zabudowa pokoju dziecięcego na wymiar pozwala uniknąć niewykorzystanych przestrzeni lub niepotrzebnego zagracenia. Dobrym rozwiązaniem są meble, które „rosną razem z dzieckiem”, czyli takie, które możemy rozbudować, zmienić ich przeznaczenie lub dostosować do zmieniającego się wzrostu naszej pociechy;
  • Styl. W tej kwestii może dochodzić do największych dylematów. Wybrać stylistykę nowoczesną, minimalistyczną czy klasyczną? Każde rozwiązanie ma swoje zalety i rodzina musi wspólnie zdecydować, co sprawdzi się w ich przypadku. Obecnie meble dziecięce na wymiar często zamawiane są w jasnych kolorach, które sprzyjają wyciszeniu oraz pozwalają zaakcentować dodatki związane z zainteresowaniami najmłodszych. Dla niektórych najbardziej atrakcyjną opcją jest połączenie wielu mebli np. biurka, łóżka i szafy w jeden, tworząc dodatkowo np. motyw statku. Fachowcy z firmy EXPERT MEBLE, chętnie pomogą dostosować zabudowę w pokoju dziecięcym na wymiar do pomysłów klienta;
  • Ważna rola detali. Decydując się na zabudowę pokoju dziecięcego na wymiar, bierzemy pod uwagę fakt, że muszą się tam znaleźć pewne stałe elementy, tj. biurko czy łóżko. Jak sprawić, by użytkowanie ich sprawiało dziecku przyjemność? Projektanci z naszej firmy zadbają o to, aby biurko było dostosowane do wzrostu i pomagało zachować właściwą postawę ciała podczas nauki. W niektórych wypadkach sprawdza się lekko pochylony blat. Nie należy również zapominać o ważnej roli szuflad, które pomieszczą niezbędne przybory i akcesoria. Jeśli chodzi o łóżko, można rozważyć wybór modelu, który będzie podnoszony i rozsuwany w zależności od zmieniających się szybko potrzeb najmłodszych. Powinien zapewnić maksymalny komfort podczas snu, a jednocześnie dbać o bezpieczeństwo małego użytkownika.

 

Meble dziecięce na wymiar – dlaczego warto wybrać te, które oferuje firma EXPERT MEBLE

Przejdźmy do zasadniczego pytania: dlaczego myśląc o zabudowie pokoju dziecięcego na wymiar, warto zwrócić się do fachowców w firmie EXPERT MEBLE? Przyjrzyjmy się bliżej szczegółowej ofercie i poszukajmy odpowiedzi!

Od pomysłu, który zrodził się w naszej głowie do jego realizacji, może wieść długa droga. Być może zastanawiamy się: czy zmieścimy wszystkie niezbędne meble na powierzchni, którą dysponujemy? Czy całość nie przytłoczy wnętrza? Czy zostanie miejsce na zabawę, a szafki nie będą ze sobą kolidować? Czy ilość miejsca na przechowywanie jest wystarczająca?

Na szczęście, odpowiedzialność za rezultat przenosi się na projektantów z naszej firmy. To oni zadbają, by meble do pokoju dziecięcego na wymiar współgrały ze sobą w perfekcyjny sposób. Poznając wcześniej potrzeby użytkowników, będą mogli również doradzić praktyczne rozwiązania.

Nieocenioną pomocą jest profesjonalny projekt 3D. Dzięki sporządzeniu pełnej wizualizacji można nie tylko przewidzieć wcześniej ewentualne niedociągnięcia, ale też dopracować wszystkie szczegóły.

To kompleksowe podejście do wszystkich zamówień sprawia, że klienci odpowiedzialni są jedynie za przekazanie swoich oczekiwań. Powinni zastanowić się, jaki styl ma mieć zabudowa w pokoju dziecięcym na wymiar, ile osób będzie korzystało z pomieszczenia i jakie mogą być ich potrzeby w przeciągu najbliższych lat. Projektanci natomiast postarają się, by nietypowe wymiary, skosy, wnęki i inne elementy, które w innym wypadku mogłyby stanowić przeszkodę, stały się funkcjonalnym i przyjaznym elementem przestrzeni.

Projekt

Marzysz o stworzeniu magicznego świata dla swojego dziecka w pokoju? Nasze meble na wymiar do pokoju dziecięcego są idealnym rozwiązaniem! Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi projektantów możemy zaprojektować meble, które nie tylko pomieszczą wszystkie zabawki i ubrania, ale także stworzą przyjazną i kreatywną przestrzeń dla Twojego dziecka. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć projektowanie pokoju marzeń dla Twojego malucha!

Wycena

Interesuje Cię cena stworzenia mebli na wymiar do pokoju dziecinnego? Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę, uwzględniającą Twoje potrzeby i budżet. Nasze uczciwe i konkurencyjne ceny pozwolą Ci stworzyć wymarzoną przestrzeń dla Twojego dziecka bez obciążenia finansowego. Skontaktuj się już dziś!

Pomiary

Dokładne pomiary są kluczowe dla stworzenia mebli na wymiar do pokoju dziecinnego. Nasz doświadczony zespół specjalistów podejmie się precyzyjnych pomiarów, aby meble były idealnie dopasowane do przestrzeni i spełniały oczekiwania Twojego dziecka. Skontaktuj się z nami, a umówimy się na dogodny termin pomiaru, aby rozpocząć proces tworzenia magicznego pokoju dla Twojego malucha!

Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie pomożemy!