PROJEKT ŁAZIENKI NA WYMIAR SZCZECIN

Projekt łazienki - pomieszczenie o wyjątkowych potrzebach

Każdy z nas na co dzień żyje w pędzie. Codziennie brakuje nam czasu na załatwienie najważniejszych spraw, nie mówiąc już o relaksie czy spędzeniu chwil z rodziną. Gdzie w tym wszystkim znaleźć miejsce w terminarzu na zaprojektowanie idealnego wnętrza?

Kiedy na głowie masz nie tylko przeprowadzkę i wykończenie poszczególnych pomieszczeń, ale także codzienne życie, często brakuje czasu na przemyślenie każdego elementu. Niestety, wcześniej czy później wyjdzie to podczas codziennego użytkowania wnętrza.

Projekty łazienek od A do Z

Jeśli nie chcesz brać udziału w całym remoncie i marzysz, aby na ten czas wyjechać na urlop… proszę bardzo! Kto dopilnuje spraw na budowie? Projektant!

Marzysz o tym, aby wejść do gotowego domu i powiesić swoje zdjęcia czy ubrania w szafie. Nie chcesz się denerwować na wykonawców i przyglądać się im podczas pracy czy aby na pewno wszystko idzie zgodnie z planem? Zatrudnienie projektanta, który dopilnuje wszystkiego za Ciebie to idealne rozwiązanie. To my nadzorujemy cały remont, ustalamy sporne kwestie z wykonawcami i na bieżąco korygujemy błędy. Przejmujemy na siebie całą odpowiedzialność za nadzór i pilnujemy, aby nasza wizja została zrealizowana. Mamy doświadczenie we współpracy z wykonawcami, dlatego wiemy, jak z nimi rozmawiać. To także idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero planują przeprowadzkę do danego miasta, a na co dzień mieszkają gdzieś indziej. Nadzorowanie wszystkiego na odległość jest niemożliwe, natomiast ciągłe podróżowanie z miejsca na miejsce — męczące. Zatrudnienie projektanta, który się wszystkim zajmie to najlepsze co możesz zrobić. My zajmiemy się całym etapem przygotowawczym, abyś Ty mógł się cieszyć efektem końcowym czyli wymarzonym wnętrzem.

Dla niektórych etap doboru poszczególnych elementów kafelek czy oświetlenia to najpiękniejszy czas i zwieńczenie całego remontu. Jednak nie dla wszystkich. Całe grono osób wręcz nienawidzi tego etapu, a przeglądanie kolejnej strony z takimi samymi marmurowymi płytkami wprawia ich w nerwowy nastrój. A do tego cała masa elementów, które trzeba zapamiętać. Jaką grubość mogą mieć płytki, jaka powinna być wielkość kabiny, jaki otwór ma kran, a jaki deszczownica… Na to potrzebny jest czas. Czas, który nie wszyscy mają.

Zatrudniając projektanta, kupujesz tak naprawdę czas. Dostajesz gotowe propozycje, które dostosowane są do Twojego wnętrza. Finalnie, decyzja należy do Ciebie. To właśnie projektant poświęca swój czas na przeszukiwanie katalogów i kolejnych stron internetowych, aby sprawdzić, czy dany przedmiot pasuje pod kątem parametrów technicznych i wyglądu do danego wnętrza. Dostajesz jedynie najlepsze rozwiązania, z których możesz wybrać te, które podobają Ci się najbardziej. To ogromna pomoc i masa zaoszczędzonego czasu.

ekskluzywna i tania łazienka na wymiar
dekoracje w projekcie łązienki

Projekt małej łazienki

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że pomieszczenie jest dużo większe, niż się wydaje? Dodatkowo przestronne i posiada wszystkie niezbędne elementy? To właśnie nasz cel. Nawet na niewielkiej powierzchni przy zachowaniu odpowiednich zasad da się wyczarować łazienkę marzeń. Wystarczy odpowiedni pomysł. Aby móc zaprojektować wnętrze, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb, cały proces rozpoczynamy od wywiadu z Tobą. Nie każdy potrafi ściśle określić swoje potrzeby co do wnętrza, ale my potrafimy zadać pytania w taki sposób, aby otrzymać potrzebne nam informacje. Wiele o Twoim wymarzonym wnętrzu powie nam także Twoje obecne lokum. Szczególnie jego mankamenty. Dowiemy się, jakich błędów pragniesz uniknąć i zaproponujemy inne rozwiązania.

To jak bardzo zaangażujesz się w projekt, zależy tylko od Ciebie. Możemy podsunąć jedynie inspiracje czy zarekomendować miejsca, do których warto pojechać lub wykonać całe to zadanie za Ciebie. Wyszukamy i dobierzemy wszystkie elementy lub przedstawimy Ci katalogi z polecanych przez nas sklepów. Posiadamy także próbki różnych materiałów. Dzięki temu możesz sprawdzić, jak dane kafelki wyglądają w Twoim wnętrzu. Światło odgrywa ogromną rolę w całym projekcie, a podłoga, która wyglądała pięknie w sklepie, może okazać się zbyt ciemna w naszej niewielkiej łazience.

Meble na wymiar Szczecin - expertmeble.com