Otwarty piekarnik i inne sprzęty AGD w nowoczesnej kuchni

Dobór sprzętu AGD

Gdy decydujemy się na nowy sprzęt AGD, okazuje się, iż wybór wcale nie jest taki prosty. Na rynku mamy obecnie wielu różnych producentów, a każdy z nich oferuje co najmniej kilkadziesiąt różnych opcji każdego rodzaju wyposażenia. W Expert Meble wychodzimy wam naprzeciw i oferujemy pomoc w doborze sprzętu. Zapoznamy się z waszymi życzeniami oraz projektem, a następnie zaproponujemy wyposażenie, które będzie spełniać wszystkie wymogi – mamy w tym wieloletnie doświadczenie.
Posiadamy sprzęt AGD pod zabudowę oraz wolnostojący, w zależności od tego co będzie bardziej pasować pod względem funkcjonalności i estetyki. Sprzedajemy marki projektowane specjalnie pod profesjonalne salony kuchenne, ale i także te popularne, które widzimy często w marketach.
Zadzwoń do nas po więcej informacji.

Pełna wygoda zakupu

Stoi przed wami czasochłonny proces wyszukiwania i porównywania produktów różnych marek? Kupując sprzęt AGD w Expert Meble zrobimy to za was, a na końcu otrzymacie w pełni funkcjonalną i gotową do użytku kuchnię. W naszej ofercie posiadamy nowoczesny sprzęt AGD wielu znanych i szanowanych firm. Nie ważne czy ma być to lodówka, zmywarka, piekarnik, okap, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna czy pralka. Znajdziecie u nas wszystko, czego potrzebujecie. Dodatkowo, na zakupiony u nas sprzęt AGD dodajemy do 5 lat gwarancji za darmo (dla porównania, w dużych sklepach zazwyczaj dopłacamy za nią około 30% wartości produktu). Oferujemy również możliwość kupna całego sprzętu na raty 0%. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Płyta indukcyjna i czarny okap w kuchni w stylu loftowym

Wybór

Nasz katalog można obejrzeć/otrzymać w naszym biurze na al. Bohaterów Warszawy 15 w Szczecinie. Zaopatrując się u nas oszczędzacie czas i pieniądze. Wybierzemy i przedstawimy wam najbardziej odpowiednie egzemplarze, a także podłączmy i zamontujemy wszystkie sprzęty za darmo.

Dostawa

Kupując sprzęt AGD w Expert meble nie będziecie musieli martwić się o jego transport – zrobimy to za was. Przywieziemy wszystko w dniu montażu, ale jeśli potrzebujecie czegoś szybciej, to dostarczymy wam co chcecie na wskazany adres.

Gwarancja

Na każdy z naszych artykułów oferujemy do 5 lat gwarancji zupełnie za darmo. Dodatkowo, w przypadku uszkodzenia się jakiegokolwiek urządzenia dowieziemy wam nowy w przeciągu kilku dni (jeśli gwarancja będzie pokrywać rodzaj uszkodzenia).

Odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami.