Kuchnie na Wymiar

Meble kuchenne

Meble Kuchenne - Wygoda i estetyka

Wszystkie nasze kuchnie na wymiar są specjalnie wykonywane na podstawie wymagań naszych klientów, oraz pod warunki i wymogi miejsca docelowego. Dokładamy starań, aby każdy element był zaprojektowany w sposób funkcjonalny, a także, aby każdy z nich łączył się z innymi w jedną spójną całość. Projektanci w Expert Meble – Kuchnie na wymiar w Szczecinie wiedzą, iż posiłki przyrządza się najlepiej w ładnej i komfortowej kuchni na wymiar, dlatego wygoda użytkowania oraz estetyka mebli kuchennych na wymiar jest jednym z naszych priorytetów.
Meble kuchenne na wymiar, które otrzymacie będą wykonane z materiałów najwyższej jakości, oraz przybiorą styl waszych marzeń (nowoczesny, klasyczny oraz inne). Każdą kuchnię na wymiar wyposażamy również we wszystkie niezbędne elementy według życzeń (organizery, oświetlenie, szafki cargo i inne). Dodatkowo, oferujemy możliwość zakupu u nas mebli kuchennych na Raty 0%.

Wyposażenie do Twojej kuchni na wymiar

Czy chcielibyście otrzymać absolutnie gotową do użytku kuchnię na wymiar i zacząć w niej gotować 5 minut po pożegnaniu naszych specjalistów? Mamy na to rozwiązanie. Specjalnie dla was oferujemy zakup całego sprzętu pasującego do waszej wymarzonej kuchni na wymiar. Posiadamy szeroki zakres wyboru każdego rodzaju AGD oraz armatury.
Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, aby być w stanie zainstalować każdy jego typ, czy będzie to piekarnik, mikrofalówka, lodówka czy zlew. Dzięki temu nie będziecie musieli zaprzątać sobie głowy żmudnym i czasochłonnym zadaniem wyszukiwania poszczególnych specjalistów do każdej rzeczy z osobna. Po zakończeniu projektu otrzymacie lśniącą, gotową do użytkowania kuchnię na wymiar waszych marzeń. Po więcej informacji zapraszamy do działu Sprzęt AGD.

Kuchnie na wymiar
Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar - Przyjemność z gotowania

Aby mieć siłę na stawianie czoła codziennym wyzwaniom, musimy zapewnić sobie smaczne i pożywne posiłki najwyższych lotów. W Expert Meble – Kuchnie na wymiar wierzymy, iż mogą być one przyrządzone jedynie w miejscu, w którym czujemy się dobrze i komfortowo, bez najmniejszego stresu. Nasi projektanci aranżują wszystkie kuchnie na wymiar, mając to na uwadze.
Chcemy sprawić, aby gotowanie stało się jeszcze większą przyjemnością, a posiłki przyrządzane w naszych kuchniach na wymiar były niezapomniane i wyjątkowe pod każdym względem. Dzięki naszym meblom kuchennym na wymiar poczujecie się jakbyście jedli codziennie w 5-gwiazdkowej restauracji. Sprawią to połączenie pełnego komfortu gotowania oraz unikatowej estetyki wystroju. Wszystko w stylu waszych marzeń.

Projekt

Nie zwlekajcie, zadzwońcie do nas już teraz i zamówcie profesjonalny projekt kuchni na wymiar, wykonany w programie do modelowania 3D. Dzięki niemu zobaczycie jak będzie wyglądać produkt końcowy pod kątem kolorystyki, materiałów oraz rozmieszczenia mebli kuchennych na wymiar.

Wycena

Każdemu z naszych klientów oferujemy szerokie możliwości w zakresie ceny zamówionej kuchni na wymiar. Proponujemy różne materiały i wykończenia, oraz pytamy o stopnie skomplikowania projektu. Wszystko po to, aby nasze kuchnie na wymiar były idealnie dopasowane do waszych potrzeb.

Pomiary

Profesjonalne i stylowe kuchnie na wymiar wymagają dokładnych pomiarów pomieszczenia. Jeden z naszych specjalistów jedzie do was, mierzy je i wspólnie z wami omawia techniczne kwestie dotyczące kuchni na wymiar takie jak: umiejscowienie przyłączy, kontaktów, instalacji elektrycznej, itp.

Nasi eksperci chętnie doradzą. Zadzwoń