PROJEKT MAŁEJ ŁAZIENKI NA WYMIAR SZCZECIN

Twoja idealna łazienka? Projekt na wymiar wykonany przez naszych specjalistów pozwoli ci spełnić to marzenie!

Warto podkreślić jedną istotną zaletę aranżacji łazienki na wymiar. Meble, które wybierzemy, będą oczywiście funkcjonalne i perfekcyjnie zagospodarują dostępną nam przestrzeń. Jednak jest coś jeszcze – klienci mogą w jakiś sposób spersonalizować nawet to pomieszczenie!

Oryginalny efekt można zapewnić na przykład za pomocą nietypowych kolorów użytych w dodatkach lub w większych elementach wystroju. Czasami warto zdecydować się też na nietypowy kształt i rozmiar mebli, a nierzadko wystarczy dodać ciekawe uchwyty i podświetlenie, by uzyskać wspaniały rezultat.

Podsumowując, projekty łazienek na wymiar pozwalają zadbać nie tylko o nasze potrzeby, ale też sprawić, że przebywanie w tym miejscu przyniesie nam prawdziwą przyjemność.

Łazienki na wymiar – dlaczego warto zainwestować?

Łazienka to miejsce, w którym wbrew pozorom spędzamy sporo czasu. Powinna być naprawdę dobrze zorganizowana, żeby ułatwiała nam szybkie poranki, codzienne rytuały pielęgnacyjne oraz wieczorny relaks i przygotowanie do snu.

Choć oczywiście można skorzystać z gotowych i dostępnych na rynku „uniwersalnych” mebli, trudno będzie nam za ich pomocą osiągnąć efekt, na jaki liczymy. Jedynie decydując się na projekt oraz wykonanie łazienki na wymiar, zyskujemy pewność, że sprosta ona naszym oczekiwaniom.

Ponieważ każdy człowiek różni się nieco potrzebami, fakt ten będzie miał odzwierciedlenie w wyborze ilości półek, szafek, szuflad i innych miejsc do przechowywania. Niektórzy lubią mieć wszystko w zasięgu ręki, inni pragną w łazience zmieścić nie tylko kosmetyki, ale też np. ręczniki i bieliznę, jeszcze inni stawiają na surowy minimalizm. Aranżacje łazienek na wymiar to jedyna możliwość osiągnięcia wszystkich tych celów.

Jakie są inne zalety tego rozwiązania? Oto niektóre z nich:

  • trwałość zastosowanych materiałów, które pomogą wybrać nasi specjaliści. Wybierając więc projekt mebli łazienkowych, mamy pewność, że posłużą nam one wiele lat;
  • brak niedostępnych zakamarków gromadzących wilgoć i kurz. Projekty łazienek na wymiar są opracowywane w taki sposób, by każda przestrzeń była funkcjonalna i użyteczna, a także pozwalała na zachowanie czystości i porządku;
  • spójna kompozycja z innymi częściami domu. Coraz częściej zdarza się, że zarówno meble kuchenne, salonowe, jak i łazienkowe wykonywane są z tego samego rodzaju drewna, lub niosą w konstrukcji bądź kolorze motyw przewodni mieszkania. W tak urządzonej przestrzeni nie tylko odpoczywa nasze ciało, ale zyskujemy też ukojenie umysłu.
projekt łązienki na wymiar
mała łązienka na wymiar po projekcie

Projekty łazienek na wymiar w niewielkich przestrzeniach

Ponieważ jednak wciąż wielu z nas mieszka w blokach, w których przestrzeń wyznaczona na łazienkę jest niewielka, wydaje się, że trudno będzie zrealizować naszą wizję. Czy nasi projektanci poradzą sobie z takim wyzwaniem?

Oczywiście! Łazienka nie musi być miejscem, z którego korzystamy niechętnie, nawet jeśli jej rozmiar jest niewielki lub gdy zawiera nietypowe wnęki. W takich sytuacjach właściwie najbardziej potrzebna jest nam pomoc profesjonalistów. Projektanci z naszej firmy nie raz zmagali się już takimi wyzwaniami, więc mogą korzystać ze swojego doświadczenia, a zarazem nie boją się nowatorskich rozwiązań.

Możemy być pewni, że zadbają o to, by potencjał pomieszczenia został maksymalnie wykorzystany. Jak zatem powinna wyglądać taka łazienka? Projekt skrojony na wymiar pozwoli na zachowanie ergonomii i funkcjonalności. Na przykład część szafek może zostać wkomponowana w ściany, pozostając niewidoczną, a jednocześnie zapewniając dodatkowe miejsce na przechowywanie. Odpowiednio dobrane meble pozwolą również ukryć to, czego nie chcemy pokazywać – np. pralkę, rurki czy przyłącza.

Co ważne, wybór jasnych, odbijających światło frontów, może sprawić, że łazienka wyda się większa, niż jest w rzeczywistości!

Meble na wymiar Szczecin - expertmeble.com

ARANŻACJE DUŻYCH ŁAZIENEK

A co, jeśli mieszkamy w domu i mamy do dyspozycji wiele metrów kwadratowych? Czy wtedy też musimy korzystać z pomocy projektanta? Tak i to z kilku powodów.

Popularne sklepy z gotowym wyposażeniem łazienek nie trudzą się w przygotowaniu większej ilości mebli do tego pomieszczenia. Zwykle ograniczają się do tych podstawowych elementów, tj. szafka pod umywalkę, witryna i półka z lustrem. W dużej przestrzeni jest to nie tylko niewystarczające, ale też tworzy ubogi, niedokończony efekt.

Zamawiając projekt łazienki na wymiar, możemy puścić wodzę wyobraźni i zadbać, by każdy domownik znalazł tu przestrzeń dla siebie. Czy zdecydujemy się na podwójną umywalkę? A może chcemy stworzyć prawdziwy pokój kąpielowy z miejscem do relaksu i spa? Wszystko to jest możliwe, dzięki pomocy naszych projektantów.

Zapraszamy do rozmowy z naszym zespołem!