PROJEKT KUCHNI NA WYMIAR SZCZECIN

Projekt kuchni na wymiar – poznaj główne atuty tego rozwiązania!

Projektowanie kuchni na wymiar jest jedną z głównych usług, jaką zajmują się nasi fachowcy z firmy Expert Meble. Dzieje się tak być może dlatego, że klientom najtrudniej urządzić to miejsce bez pomocy specjalistów, a jednocześnie bardzo zależy im na odpowiednio wyglądającym i funkcjonalnym pomieszczeniu. Kuchnia często staje się przecież miejscem spotkań, budowania relacji i miłego spędzania czasu. Powinna być więc skrojona na miarę naszych potrzeb oraz przyjazna i reprezentatywna dla gości.

Czym projekty kuchni na wymiar przewyższają gotowe komplety mebli z popularnych sieciówek? Przyjrzyjmy się kilku ich największym zaletom.

Twoja wymarzona kuchnia. Projekt na wymiar – czy uwzględnia również montaż?

Przenieśmy się teraz w czasie do realizacji projektu. Już został on przez nas wybrany, pomieszczenie czeka na fachowców, a my nie możemy doczekać się efektu. Jak przebiega współpraca z firmą Expert Meble na tym etapie?

W dalszym ciągu odpowiedzialni za wszystko są doświadczeni fachowcy. Zajmą się oni montażem wszystkich mebli w sposób sprawny i szybki. Ale to nie wszystko! Są oni wykwalifikowani również do tego, by podłączyć w kuchni wszystkie sprzęty, takie jak piekarnik, zlewozmywak, kuchenka mikrofalowa czy zmywarka. Oznacza to, że wystarczy nam tylko jedna ekipa do wszystkich zadań. Po ich wyjściu od razu możemy zaparzyć sobie kawy w naszej nowej kuchni marzeń.

Projektowanie kuchni na wymiar – czy warto?

Krótko odpowiadając na postawione wyżej pytanie, projekt kuchni na wymiar to rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną z tego miejsca uczynić funkcjonalną, a zarazem piękną przestrzeń. Wykorzystanie najlepszych materiałów i dopasowanie stylistyki do użytkownika sprawi, że efektem będziemy cieszyć się przez wiele lat!

profesjonalna projektant wnętrz projektuje projekt kuchni
Meble na wymiar Szczecin - expertmeble.com
01) ERGONOMIA

Bardzo rzadko mamy do czynienia z czymś, co można by nazwać „typową kuchnią”. Najczęściej pomieszczenie to ma swoje cechy charakterystyczne, które sprawiają, że jedynie projekt kuchni na wymiar umożliwia dopasowanie wszystkich sprzętów i mebli do powierzchni ścian i podłóg. Projekt wykonany przez profesjonalistów uwzględnia wszystkie skosy, zakamarki i wnęki tak, by żadne miejsce nie zostało niezagospodarowane. W przeciwnym razie zacząłby się tam gromadzić kurz i brud, których trudno się pozbyć.

02) DOPASOWANIE DO UŻYTKOWNIKÓW

Projektowanie kuchni na wymiar pozwala nie tylko w pełni wykorzystać dostępną nam przestrzeń, ale też dopasować ją do potrzeb domowników. Dla przykładu wysokie osoby będą wolały mieć wyższy blat i z łatwością sięgną nawet do najwyższych półek, co nie byłoby komfortowe dla osób z niższym wzrostem lub nastolatków. Jedni lubią mieć więcej przedmiotów na wierzchu, inni cenią sobie minimalizm. Dla niektórych klientów najbardziej wygodną opcją są szuflady, kolejni nie wyobrażają sobie kuchni bez standardowo otwieranych szafek. Tak naprawdę, ilu jest ludzi na ziemi, tyle jest różnych potrzeb. Nasi specjaliści uwzględnią je wszystkie, projektując wymarzoną kuchnię na wymiar.

03) WYSOKA JAKOŚĆ UŻYTYCH MATERIAŁÓW

Produkowane masowo meble nie są w stanie zagwarantować użytkownikom tego istotnego czynnika. Jak długo ma nas cieszyć nasza kuchnia? Projekt na wymiar obliczany jest na wieloletnie i intensywne użytkowanie, dlatego też wszystkie materiały, z których są robione meble, są najwyższej jakości. Sami klienci mają oczywiście wpływ na to, z jakiego rodzaju drewna będą one wykonane. Fachowcy z EXPERT MEBLE dbają o to, by każdy detal pasował do reszty i spełniał swoje zadanie. To właśnie takie elementy, jak zawiasy, prowadnice i połączenia najczęściej są przyczyną usterek, dlatego ich rola nie może zostać zbagatelizowana.

04) NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Projekty kuchni na wymiar mają jeszcze jedną, ważną zaletę. Mogą spełnić nawet najśmielsze oczekiwania swoich użytkowników. Jeśli marzymy o blacie przechodzącym w szeroki parapet albo jesteśmy fanami systemów cargo, fachowcy chętnie podejmą się takiego wyzwania! Nasza kuchnia może stać się naprawdę wyjątkowym i oryginalnym miejscem, które zadba o nasze potrzeby i wyrazi charakter. Możemy nieco popuścić wodze wyobraźni i razem z projektantami stworzyć kuchnię swoich marzeń.

5) NIETYPOWA STYLISTYKA

Na końcu warto wspomnieć o stylu, który możemy wybrać, decydując się na kuchnię na wymiar. W sklepach królują zestawy uniwersalne, które wpasują się w gusta większości klientów. Nie mamy nic przeciwko temu. Osoby, z którymi współpracujemy, również często decydują się na klasyczne lub neutralne połączenia kolorów. Jeśli jednak w jakikolwiek sposób chcemy wyróżnić tę część naszego mieszkania, jest to możliwe tylko przez wykonanie projektu. Wyróżnić się możemy detalami tj. uchwyty lub ozdoby, oświetleniem czy formą i kolorem. Pod tym względem również mamy wiele możliwości aranżacji. Wszystko zależy jedynie od tego, z czym przez następne lata będziemy czuć się dobrze.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie pomożemy!