GARDEROBY NA WYMIAR SZCZECIN

Optymalizacja Przestrzeni: Idealna Garderoba w Twoim Mieszkaniu

Nie każde mieszkanie ma wydzieloną przestrzeń na garderobę, ale większość da się przerobić tak, aby ta garderoba jednak tam była. To praktyczne miejsce, w którym możesz przechowywać ubrania, buty czy dodatki. To także miejsce idealne do schowania zimowych rzeczy w letnim sezonie. Przede wszystkim zastanów się, gdzie w Twoim mieszkaniu jest miejsce, wolna przestrzeń na garderobę. Musi być to miejsce, w którym będzie wygodnie Ci z niej korzystać. Najczęściej jest to wydzielona część sypialni czy miejsce na korytarzu, czy przy łazience. Dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu. Wydaje Ci się, że w Twoim domu nie ma miejsca idealnego na wydzielenie garderoby? Skonsultuj się z nami! Być może wystarczy wstawienie dodatkowej ścianki czy niewielkie przesunięcie elementów, aby uzyskać dodatkową przestrzeń. Na niewielką garderobę idealna będzie wnęka w przedpokoju. Z doświadczenia wiemy, że każdy schowek czy wolną przestrzeń warto zaaranżować — miejsc do przechowywania nigdy mało. W grę wchodzą także nietypowe miejsca w domu jak skosy, miejsce pod schodami. Choć w pierwszym odruchu wydaje Ci się, że najlepiej byłoby ją ukryć, schować i zamurować, to możemy zagwarantować, że po czasie będziesz żałować tej decyzji. Robiąc remont, warto rozważyć wszystkie możliwości, w końcu będą to rozwiązania na lata.

Być może posiadasz oddzielne pomieszczenie, które może stać się garderobą? Świetnie, to rozwiązanie prawie idealne. Pozwól nam stworzyć w nim wygodne i funkcjonalną przestrzeń na Twoje ubrania.

Projekt garderoby na wymiar - wystarczy niewielka przestrzeń

Wielu osobom wydaje się, że ich wolna przestrzeń jest zbyt mała na zorganizowanie dodatkowego miejsca do przechowywania. Nic bardziej mylnego. Na niewielką garderobę wystarczy zaledwie około 2 metrów kwadratowych. Wszystko zależy od tego, jak zostanie zaplanowana przestrzeń w środku. I tu właśnie jest rola projektanta, który stara się nawet z niewielkich miejsc wyciągnąć jak najwięcej. Staramy się, aby każde miejsce do przechowywania było dopasowane do właściciela. Co to oznacza? Jeśli nie nosisz płaszczy czy sukienek, nie przydadzą Ci się wysokie drążki na wieszaki. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się dwa mniejsze, gdzie pomieścisz bluzy. Właśnie dlatego istotnym etapem jest poznanie potrzeb klienta. Podczas rozmowy zadamy Ci odpowiednie pytania, które pomogą stworzyć nam miejsce do przechowywania dla Twoich rzeczy. Takie, które pomieści wszystko, co posiadasz i nie będzie po czasie utrapieniem. To garderoba ma być dopasowana do Twoich potrzeb, a nie ty masz dostosowywać sposób przechowywania ubrań  do niej.

Dopasowana do Twoich potrzeb garderoba to coś więcej niż miejsce do przechowywania. Odpowiednia organizacja pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu. Wyobraź sobie, że codzienne przyszykowanie się i odnalezienie właściwego zestawu ubrań zajmuje Ci połowę mniej czasu. Jak to osiągnąć? Wystarczy stworzyć ergonomiczne wnętrze, w którym wszystko będzie na swoim miejscu. Wnętrze, w którym będziesz dokładnie widzieć każdą rzeczy i nie wrzucisz wszystkiego na jedną stertę. Właśnie dlatego uważamy, że dobry projekt garderoby może realnie wpłynąć na jakość Twojego życia. Brzmi logicznie? Dla nas bardzo. Dlatego nawet do tak niewielkiego pomieszczenia podchodzimy z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Wiemy, że to nie tylko półki i szuflady. To Twoje codzienne szykowanie się do pracy czy na wyjście z przyjaciółmi.

Dbamy także o wyposażenie całej garderoby w elementy do przechowywania. Ale jest jeszcze jeden element, którego nie powinno tam zabraknąć — lustro. Duże lustro pozwoli Ci zobaczyć całą sylwetkę i przejrzeć się przed wyjściem. Wiadomo, nie jest to element konieczny, ale z pewnością świetnie wpływa na Twój komfort. Chcemy, aby lustro stało się nie tylko elementem użytkowym, ale także ozdobą wnętrza. Dlatego zadbamy o to, aby było w Twoim stylu. Lustro pełni jeszcze jedną ważną funkcję. Optycznie powiększa pomieszczenie.

Sprawdź, jak dużo zmieni projekt garderoby przygotowany przez nas.

ekskluzywny i nowoczesny projekt garderoby na wymiar