Projekt i wizualizacja

W Expert Meble Szczecin transformujemy koncepcje i pomysły w żywe, realistyczne wizualizacje projektów kuchni, szaf, łazienek oraz innych mebli. Nasi projektanci tworzą je w oparciu o wiele różnych czynników, dlatego każdy projekt jest „szyty na miarę”. Dzięki nam zobaczycie jak będą wyglądać wasze nowe meble, zanim jeszcze powstaną.

Jak podchodzimy do tworzenia wizualizacji projektów mebli?

Profesjonalne oprogramowanie

Jako, iż traktujemy naszą pracę na poważnie, dbamy o to, aby narzędzia, których używamy były najwyższej jakości. Dlatego też, do tworzenia wizualizacji projektów kuchni używamy high-endowego, specjalistycznego oprogramowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić wam gotowe rozwiązania wizualne, które pomogą wam zrealizować pomysły waszych marzeń.

Realizm oraz detale sceny

Projekty i wykonanie mebli to rzeczy, które wymagają wysokiej dbałości o detale oraz dokładności. Przy projektowaniu kuchni czy innych pomieszczeń zwracamy uwagę na wiele czynników, które wpływają na ostateczny wygląd całości. Są to mi: użyte materiały, kolorystyka, tekstury, oświetlenie sceny, ułożenie elementów i inne. Wszystko po to, aby ostateczny produkt był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości.

Wizualizacja a wymogi miejsca

Wizualizacja projektów kuchni czy innych elementów wymaga dokładnego zaplanowania całego procesu. Całość rozpoczyna się od przyjazdu jednego z naszych projektantów na pomiar. Podczas tej wizyty rozmawiamy z klientem, dokładnie mierzymy pomieszczenie, oraz ustalamy, gdzie mają się znajdować poszczególne elementy. Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie stworzyć projekt, który idealnie wykorzysta dostępną przestrzeń.

Konkurencyjne ceny projektów

Projekt mebli jest rzeczą niezbędną przed przystąpieniem do dalszych działań. Wiedząc to, w Expert Meble Szczecin oferujemy atrakcyjne ceny wizualizacji projektów mebli, aby zachęcić was do przejścia z nami przez cały proces transformacji waszego domu. Koszt jest ustalany za każdym razem indywidualnie, uwzględniając ilość elementów w nim zawartych, oraz wymagany czas pracy.

Co wchodzi w skład projektowania?

  • Dojazd do klienta na miejsce pomiaru (Szczecin i okolice)
  • Dokładne zwymiarowanie pomieszczenia/pomieszczeń
  • Rozmowa, w której sklaryfikujemy użyte materiały, kolory, i inne
  • Wycena wykonania wizualizacji
  • Stworzenie wizualizacji projektu 3D w naszym specjalistycznym oprogramowaniu
  • Przekazanie klientowi wizualizacji w formie elektronicznej wraz z wyceną całego projektu
  • W razie potrzeb - propozycję kompletu sprzętu AGD
  • Dalsze poprawki na życzenie klienta
Projekt 3D białej kuchni ze wstawkami drewnianymi w domu jednorodzinnym

Projekty mebli na wymiar stały się bardzo popularne. Z jednej strony pozwalają na stworzenie bardzo spójnego wizualnie miejsca, z drugiej natomiast odpowiednio dopasowane rozwiązania, z uwzględnieniem charakteru danego pomieszczenia, pozwalają na przygotowanie funkcjonalnej przestrzeni.

W naszym biurze do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Bardzo ważnym etapem prac jest wykonanie precyzyjnych pomiarów wnętrza. W ich trakcie uwzględniamy także elementy architektoniczne poszczególnych pokoi. Dzięki temu gotowy projekt jest w stu procentach dedykowany danej przestrzeni mieszkalnej. Jednak wybór konkretnych materiałów, w oparciu o ogólną charakterystykę mieszkania, jak kolor ścian, czy płytki, może być dla klientów trudny. Dysponujemy oczywiście próbnikami, jednak by w pełni ukazać klientom finalny wygląd pomieszczenia, niezbędne są wizualizacje mebli na wymiar. Szczecin jest miejscem, w którym świadczymy swoje usługi. Działamy na rynku, gdzie powstaje spora liczba nowych inwestycji budowlanych. Chętnie jednak podejmujemy się także wykonania mebli dla osób, które pragną nadać swoim mieszkaniom nowoczesnego wyglądu, a zatem wymienić meble, z których dotychczas korzystali.

Projektowanie mebli na wymiar – Szczecin

Odpowiednie wykończenie przestrzeni mieszkalnej, to nie tylko zastosowanie dopasowanych pod względem wymiarów mebli. Bardzo ważne są także same materiały, a przede wszystkich względy wizualne. Oznacza to, że tak subtelne elementy, jak uchwyty, powinny iść w parze nie tylko z frontami, ale ogólną estetyką pomieszczenia. Dlatego, w trakcie wykonywania projektu, dbamy o najmniejszy szczegół. Przedstawiamy projekty, które odzwierciedlają to, jak dany projekt prezentować się będzie w rzeczywistości. Dzięki temu nasi Klienci mają pełny pogląd na propozycję, którą dla nich przygotowaliśmy. Możemy w ten sposób bardzo precyzyjnie dopasować poszczególne rozwiązania do gustu, jak również potrzeb, które związane są z funkcjonalnością pomieszczeń.

Projekty i wykonanie mebli – Szczecin

Obok samego projektowania wnętrz, zajmujemy się także praktyczną realizacją mebli. Oznacza to, iż swoje usługi świadczymy w sposób projektowy. Od spotkania z naszymi specjalistami, przez proces projektowania, po wykonanie i montaż mebli w domu Klienta. Dzięki temu macie Państwo pewność, iż projekt, który przedstawiliśmy, zostanie zrealizowany w stu procentach w sposób, jaki zaproponowaliśmy. Wszystko dzięki naszemu doświadczeniu, znajomości rynku, a także nowoczesnych trendów, które związane są nie tylko z samą estetyką, ale również rozwiązaniami technologicznymi. Wykonujemy meble na miarę XXI wieku, które są wytrzymałe, eleganckie i dopasowane do poszczególnych przestrzeni w stu procentach. Na naszej stronie dostępne są wykonane przez nas realizacje. Możecie Państwo skontaktować się z nami za pomocą zakładki „Kontakt” w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Zamów wizualizację mebli już dziś!