Projektowanie mebli na wymiar i wizualizacja Szczecin

W Expert Meble Szczecin transformujemy koncepcje i pomysły w żywe, realistyczne wizualizacje projektów kuchni, szaf, łazienek oraz innych mebli. Nasi projektanci tworzą je w oparciu o wiele różnych czynników, dlatego każdy projekt jest „szyty na miarę”. Dzięki nam zobaczycie jak będą wyglądać wasze nowe meble, zanim jeszcze powstaną.

Jak podchodzimy do tworzenia wizualizacji projektów mebli?

Profesjonalne oprogramowanie

Jako, iż traktujemy naszą pracę na poważnie, dbamy o to, aby narzędzia, których używamy były najwyższej jakości. Dlatego też, do tworzenia wizualizacji projektów kuchni używamy high-endowego, specjalistycznego oprogramowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić wam gotowe rozwiązania wizualne, które pomogą wam zrealizować pomysły waszych marzeń.

Realizm oraz detale sceny

Projekty i wykonanie mebli to rzeczy, które wymagają wysokiej dbałości o detale oraz dokładności. Przy projektowaniu kuchni czy innych pomieszczeń zwracamy uwagę na wiele czynników, które wpływają na ostateczny wygląd całości. Są to mi: użyte materiały, kolorystyka, tekstury, oświetlenie sceny, ułożenie elementów i inne. Wszystko po to, aby ostateczny produkt był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości.

Wizualizacja a wymogi miejsca

Wizualizacja projektów kuchni czy innych elementów wymaga dokładnego zaplanowania całego procesu. Całość rozpoczyna się od przyjazdu jednego z naszych projektantów na pomiar. Podczas tej wizyty rozmawiamy z klientem, dokładnie mierzymy pomieszczenie, oraz ustalamy, gdzie mają się znajdować poszczególne elementy. Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie stworzyć projekt, który idealnie wykorzysta dostępną przestrzeń.

Konkurencyjne ceny projektów

Projekt mebli jest rzeczą niezbędną przed przystąpieniem do dalszych działań. Wiedząc to, w Expert Meble Szczecin oferujemy atrakcyjne ceny wizualizacji projektów mebli, aby zachęcić was do przejścia z nami przez cały proces transformacji waszego domu. Koszt jest ustalany za każdym razem indywidualnie, uwzględniając ilość elementów w nim zawartych, oraz wymagany czas pracy.

Co wchodzi w skład projektowania?

  • Dojazd do klienta na miejsce pomiaru (Szczecin i okolice)
  • Dokładne zwymiarowanie pomieszczenia/pomieszczeń
  • Rozmowa, w której sklaryfikujemy użyte materiały, kolory, i inne
  • Wycena wykonania wizualizacji
  • Stworzenie wizualizacji projektu 3D w naszym specjalistycznym oprogramowaniu
  • Przekazanie klientowi wizualizacji w formie elektronicznej wraz z wyceną całego projektu
  • W razie potrzeb - propozycję kompletu sprzętu AGD
  • Dalsze poprawki na życzenie klienta
Projekt 3D białej kuchni ze wstawkami drewnianymi w domu jednorodzinnym
Meble na wymiar Szczecin - expertmeble.com
01) PROJEKTY I WYKONANIE MEBLI - SZCZECIN

Obok samego projektowania wnętrz, zajmujemy się także praktyczną realizacją mebli. Oznacza to, iż swoje usługi świadczymy w sposób projektowy. Od spotkania z naszymi specjalistami, przez proces projektowania, po wykonanie i montaż mebli w domu Klienta. Dzięki temu macie Państwo pewność, iż projekt, który przedstawiliśmy, zostanie zrealizowany w stu procentach w sposób, jaki zaproponowaliśmy. Wszystko dzięki naszemu doświadczeniu, znajomości rynku, a także nowoczesnych trendów, które związane są nie tylko z samą estetyką, ale również rozwiązaniami technologicznymi. Wykonujemy meble na miarę XXI wieku, które są wytrzymałe, eleganckie i dopasowane do poszczególnych przestrzeni w stu procentach. Na naszej stronie dostępne są wykonane przez nas realizacje. Możecie Państwo skontaktować się z nami za pomocą zakładki „Kontakt” w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

02) PROJEKTOWANIE MEBLI NA ZAMÓWIENIE SZCZECIN – STWÓRZ Z NAMI WYMAŻONĄ PRZESTRZEŃ

Funkcjonalne mieszkanie bądź biuro, gustowne wyposażenie, estetycznie dopasowane poszczególne elementy, a także troska o najdrobniejsze detale? Stwórz z nami przestrzeń marzeń, pomieszczenia, które będą zarazem praktyczne, jak i przytulne, miejsca, w których będziesz uwielbiał przebywać – projekt mebli na wymiar Szczecin to rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać praktyczną i elegancką przestrzeń na miarę Twoich potrzeb oraz gustu! Zapoznaj się z dostępnymi na naszej stronie projektami mebli pokojowych Szczecin, gotowymi wizualizacjami różnych pomieszczeń i postaw na indywidualne projektowanie mebli na zamówienie Szczecin! Chętnie zrealizujemy również Twoje pomysły i stworzymy dla Ciebie aranżację marzeń!

Wizualizacja mebli Szczecin – bądź pewny, że projekt odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Nasza usługa to nie tylko wykonanie mebli na wymiar, ale także dopasowanie materiałów, tekstury, kolorystyki czy też różnych drobnych elementów, tak aby całościowo uzyskać estetyczny, a także gustowny efekt. Wykonana wizualizacja mebli Szczecin jest więc niezwykle realistyczna, a dzięki wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania do projektowania 3D klient otrzymuje projekt z uwzględnieniem najdrobniejszych detali sceny – zarówno pod kątem mebli, wyposażenia, jak również oświetlenia i kolorystyki. Nasz projekt mebli na wymiar Szczecin to odzwierciedlenie tego, jak dane pomieszczenie będzie wyglądać w rzeczywistości – już na etapie projektu możesz być więc pewny, że aranżacja spełnia Twoje oczekiwania i odpowiada preferencjom! Dbamy również o rozmowę i wysłuchanie potrzeb klienta – przed projektowaniem mebli na zamówienie Szczecin wykonujemy więc pomiar pomieszczenia, a także uzgadniamy z klientem najdrobniejsze detale. Po otrzymaniu wizualizacji jest też czas na analizę oraz zgłoszenie poprawek – dopiero w pełni zaakceptowany projekt oddajemy do realizacji i montażu. Oddaj więc aranżacje swoich wnętrz w dobre ręce i postaw na projektowanie mebli na zamówienie Szczecin!

03) PROJEKT MEBLI POKOJOWYCH SZCZECIN – OD WIZUALIZACJI PO WYKONANIE!

Nasze usługi świadczymy kompleksowo, oznacza to, że zajmujemy się zarówno pomiarem i uzgodnieniami z klientem, sporządzeniem wizualizacji 3D, omówieniem szczegółów projektu, jak również wykonaniem i montażem. Zlecając nam projektowanie mebli na zamówienie Szczecin, masz pewność fachowej i terminowej usługi, a także omówieniem wszystkich aspektów – co pozwala uzyskać efekt idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań! Co więcej, nasz zespół tworzą doświadczeni projektanci, którzy są na bieżąco z wszelkimi trendami w branży – chętnie więc doradzą i pomogą Ci uzyskać nowoczesne, stylowe, a co najważniejsze funkcjonalne wnętrza! Kuchnia, sypialnia, salon, łazienka, jadalnia, biblioteczka, przedpokój, a może kącik kawowy? Projekt mebli na wymiar Szczecin to rozwiązanie do każdego pomieszczenia – domowego i biurowego! Chcesz poznać szczegóły, dopytać o kwestie związane z realizacją zamówienia, a może umówić wizytę, na której omówimy projekt i wykonamy pomiary? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo!

04) PROJEKT MEBLI NA WYMIAR SZCZECIN – INDYWIDUALNE PODEJśCIE I KONKURENCYJNE CENY!

Jesteś posiadaczem małego mieszkania, a może większego domu, masz przestronne pomieszczenia, a może mniej ustawne wnętrza? Niezależnie od dostępnej przestrzeni stworzymy dla Ciebie funkcjonalne, komfortowe i estetyczne pomieszczenie, w którym będziesz się dobrze czuł i poręcznie wykonywał codzienne czynności. Obecne możliwości w branży meblarskiej pozwalają stworzyć ustawne oraz wygodne pomieszczenia nawet na bardzo małym metrażu, poznaj więc dostępne możliwości i postaw na wizualizację projektu mebli Szczecin, która uwzględni Twoje potrzeby oraz gust. Nasza kompleksowa oferta skierowana jest więc do każdego, a ponadto oprócz najwyższej jakości usług, rzetelnej obsługi i terminowości oferujemy także konkurencyjną cenę oraz pełną satysfakcję z uzyskanej aranżacji! Co więcej, chcemy, aby efekt końcowy spełnił Twoje wymagania, przed wykonaniem i montażem otrzymujesz więc realistyczny projekt w wersji elektronicznej – przed końcowym etapem masz więc czas na analizę i ewentualne uwagi do projektu. Precyzyjnie dopasowanie projektu mebli pokojowych, kuchennych czy łazienkowych? Zapraszamy do współpracy!

05) PROJEKTOWANIE MEBLI NA ZAMÓWIENIE SZCZECIN – WYMIARY TO NIE WSZYSTKO!

Oprócz odpowiedniego dobrania wymiarów mebli i wyposażenia pod dostępną przestrzeń, która znacząco wpływa na funkcjonalność ważne jest także dopasowanie kolorystyki i materiałów pod gust oraz charakter wnętrza. Spójna przestrzeń i spersonalizowany projekt mebli pokojowych Szczecin to klucz to uzyskania wnętrz marzeń – przestrzeni zarówno wygodnej, funkcjonalnej, jak i oryginalnej oraz gustownej! Oprócz tego ważna jest także jakość wykonania oraz materiał mebli, który wpływa na trwałość – zależy nam, aby meble posłużyły Ci na długie lata, przykładamy więc szczególną uwagę do wszystkich tych aspektów, a także najdrobniejszych detali! Projekt mebli na wymiar Szczecin oraz okolice – zleć to specjalistom w branży i bądź zachwycony efektem końcowym!

Projektowanie mebli na wymiar – Szczecin

Odpowiednie wykończenie przestrzeni mieszkalnej, to nie tylko zastosowanie dopasowanych pod względem wymiarów mebli. Bardzo ważne są także same materiały, a przede wszystkich względy wizualne. Oznacza to, że tak subtelne elementy, jak uchwyty, powinny iść w parze nie tylko z frontami, ale ogólną estetyką pomieszczenia. Dlatego, w trakcie wykonywania projektu, dbamy o najmniejszy szczegół. Przedstawiamy projekty, które odzwierciedlają to, jak dany projekt prezentować się będzie w rzeczywistości. Dzięki temu nasi Klienci mają pełny pogląd na propozycję, którą dla nich przygotowaliśmy. Możemy w ten sposób bardzo precyzyjnie dopasować poszczególne rozwiązania do gustu, jak również potrzeb, które związane są z funkcjonalnością pomieszczeń.

Zamów wizualizację mebli już dziś!