Projekt i wizualizacja

W Expert Meble Szczecin transformujemy koncepcje i pomysły w żywe, realistyczne wizualizacje projektów kuchni, szaf, łazienek oraz innych mebli. Nasi projektanci tworzą je w oparciu o wiele różnych czynników, dlatego każdy projekt jest „szyty na miarę”. Dzięki nam zobaczycie jak będą wyglądać wasze nowe meble, zanim jeszcze powstaną.

Jak podchodzimy do tworzenia wizualizacji projektów mebli?

Profesjonalne oprogramowanie

Jako, iż traktujemy naszą pracę na poważnie, dbamy o to, aby narzędzia, których używamy były najwyższej jakości. Dlatego też, do tworzenia wizualizacji projektów kuchni używamy high-endowego, specjalistycznego oprogramowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić wam gotowe rozwiązania wizualne, które pomogą wam zrealizować pomysły waszych marzeń.

Realizm oraz detale sceny

Projekty i wykonanie mebli to rzeczy, które wymagają wysokiej dbałości o detale oraz dokładności. Przy projektowaniu kuchni czy innych pomieszczeń zwracamy uwagę na wiele czynników, które wpływają na ostateczny wygląd całości. Są to mi: użyte materiały, kolorystyka, tekstury, oświetlenie sceny, ułożenie elementów i inne. Wszystko po to, aby ostateczny produkt był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości.

Wizualizacja a wymogi miejsca

Wizualizacja projektów kuchni czy innych elementów wymaga dokładnego zaplanowania całego procesu. Całość rozpoczyna się od przyjazdu jednego z naszych projektantów na pomiar. Podczas tej wizyty rozmawiamy z klientem, dokładnie mierzymy pomieszczenie, oraz ustalamy, gdzie mają się znajdować poszczególne elementy. Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie stworzyć projekt, który idealnie wykorzysta dostępną przestrzeń.

Konkurencyjne ceny projektów

Projekt mebli jest rzeczą niezbędną przed przystąpieniem do dalszych działań. Wiedząc to, w Expert Meble Szczecin oferujemy atrakcyjne ceny wizualizacji projektów mebli, aby zachęcić was do przejścia z nami przez cały proces transformacji waszego domu. Koszt jest ustalany za każdym razem indywidualnie, uwzględniając ilość elementów w nim zawartych, oraz wymagany czas pracy.

Co wchodzi w skład projektowania?

  • Dojazd do klienta na miejsce pomiaru (Szczecin i okolice)
  • Dokładne zwymiarowanie pomieszczenia/pomieszczeń
  • Rozmowa, w której sklaryfikujemy użyte materiały, kolory, i inne
  • Wycena wykonania wizualizacji
  • Stworzenie wizualizacji projektu 3D w naszym specjalistycznym oprogramowaniu
  • Przekazanie klientowi wizualizacji w formie elektronicznej wraz z wyceną całego projektu
  • W razie potrzeb - propozycję kompletu sprzętu AGD
  • Dalsze poprawki na życzenie klienta
Projekt 3D białej kuchni ze wstawkami drewnianymi w domu jednorodzinnym

Zamów wizualizację mebli już dziś!