PROJEKT SALONU NA WYMIAR SZCZECIN

Projekt salonu, czyli serca domu

Salon powinien być przytulny, ale jednocześnie stylowy i komfortowy. Połączenie tych wszystkich elementów i zestawienie ich ze sobą w jednym miejscu bywa trudnym zadaniem. Szczególnie dla kogoś, kto nie ma w tej kwestii doświadczenia. Wielu klientów ma pewną wizję na temat tego, jak powinno wyglądać ich wymarzone wnętrze. A dokładniej kilka lub kilkanaście takich wizji. Właśnie moment podjęcia decyzji i wybrania spośród wielu inspiracji tego jednego konkretnego wyglądu jest najtrudniejszy. To właśnie rola projektanta.

Posiadanie wielu inspiracji wcale nie jest takie złe, o ile mamy kogoś, kto potrafi przekuć te pomysły w idealny projekt. Dopasujemy Twoje wizje i inspiracje do wymagań pomieszczenia. Wyciągniemy z nich to, co najlepsze i połączymy we wspólną całość tak, aby sprostać Twoim wymaganiom. Dbamy o to, aby pomieszczenie było nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Staramy się, aby układ samego pomieszczenia, jak i rozkład mebli sprawdzał się w codziennym życiu.

Wiemy, że każdy klient jest inny i ma inne potrzeby. Dlatego nie spotkasz u nas dwóch takich samych projektów. Nie stosujemy utartych schematów, które jedynie nieznacznie zmienione witają nowe wnętrza. Każda aranżacja to oddzielna historia, rodzina i wnętrze. Zawsze zaczynamy tak samo: od pustej kartki.

To klient odgrywa kluczową rolę w całym procesie. Dlatego obok umiejętności projektowania i tworzenia funkcjonalnych wnętrz nasz zespół ma jeszcze jedną ważną cechę: umiejętność słuchania. Z Twoich opisów, inspiracji i opowiedzianych nam historii potrafimy wyciągnąć Twoje potrzeby, pasje i zainteresowania. Przekładamy to na kolory, wyposażenie i faktury. Właśnie w ten sposób powstają wnętrza skrojone na miarę. Wystarczy, że opowiesz nam o swoim wymarzonym salonie, pokażesz inspiracje lub przedstawisz swoją wizję. Postaramy się jak najlepiej oddać to w projekcie, dodając do niego nieco praktycznych elementów, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie we wnętrzu.

zabudowa kominka i projekt salonu na wymiar
wykonanie i projekt salonu

Projekty salonu, w których się zakochasz

Zacznijmy od tego, że aranżacja wnętrz to nasza prawdziwa pasja. I to widać na każdym kroku. Lata doświadczenia w połączeniu z miłością i wiedzą sprawiają, że każdy kolejny projekt jest naszym wielkim sukcesem. A najlepszym dowodem są zadowoleni klienci, którzy po latach zmieniając wizję, czy miejsce zamieszkania wracają do nas. Staramy się być na bieżąco z trendami, cały czas się szkolimy i zdobywamy nową wiedzę, aby jak najlepiej dopasowywać nasze projekty do waszych wymagań.

Otoczenie, pomieszczenie, w którym przebywasz na co dzień, ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. Salon jest sercem domu, w którym dzieje się wszystko, co najważniejsze. To tutaj gościmy najbliższych, spędzamy rodzinny czas i odpoczywamy po ciężkim tygodniu. W tym wnętrzu spędzamy najwięcej czasu. Jest ono miejscem reprezentującym nasz cały dom. Właśnie dlatego warto zadbać o to, aby było harmonijne urządzone i miało swój własny styl. Taki, który od razu pokaże, kim jesteś.

Wnętrza nie urządza się tylko na pokaz, to fakt. Ale dopasowane do Ciebie wnętrze nie tylko będzie Cię reprezentowało, ale także sprawi, że będziesz się w nim dobrze czuć. Skoro jest dopasowane do Twoich potrzeb, to nie może być inaczej.

Zadbamy nie tylko o odpowiednie dobranie kolorów, ale także wynajdziemy dla Ciebie wyjątkowe dodatki, które będą Cię codziennie zachwycać. Nadadzą wnętrzu charakteru i zgrają się z nim, tworząc spójną przestrzeń. Dlaczego tak ważna jest we wnętrzu harmonia? Działa ona na nas odprężająco i kojąco. Kiedy wszystko dookoła gra i czujemy się we wnętrzu dobrze, nasz umysł odpoczywa. Nawet najpiękniejsze obrazy czy rzeźby, które nie będą miały odpowiedniego kontekstu we wnętrzu, sprawią, że w pomieszczeniu zapanuje chaos.

Projektant posiada odpowiednią wiedzę o tym, jak łączyć poszczególne elementy, aby wnętrze było zgrane i nieprzesadzone. Bardzo ważne jest, aby nie przesadzić w żadną stronę. Wnętrz nie może być zbyt nudne, ale nie może także sprawiać wrażenia przestymulowania i wprawiać w oczopląs. Jeśli masz pomysł na swój salon, ale nie do końca wiesz, jak go zrealizować — zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci urządzić wnętrze Twoich marzeń. Takie, w którym wszystko będzie na swoim miejscu, a Ty poczujesz się w nim idealnie.

Meble na wymiar Szczecin - expertmeble.com